WSPÓŁPRACA

STALE NAWIĄZUJEMY WSPÓŁPRACĘ Z PODMIOTAMI ZEWNĘTRZNYMI.
CHCESZ ZOSTAĆ NASZYM PARTNEREM, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ !

STOWARZYSZENIA

STOWARZYSZENIE SOKÓŁ W SZCZEGOCICACH

STOWARZYSZENIE STRZELECKO, KOLEKCJONERSKO REKONSTRUKCYJNE SOKÓŁ. KLIKNIJ W LOGO POWYŻEJ I PRZEJDŹ DO FUNPAGE

STOWARZYSZENIE PEPESZA W ZAGORZYCACH

STOWARZYSZENIE O CHARAKTERZE STRZELECKIM I KOLEKCJONERSKIM PEPESZA.

STOWARZYSZENIE KOLEKCJONERÓW BRONI PALNEJ

Stowarzyszenie Combat Shooting team jest stowarzyszeniem zrzeszającym osoby posiadające broń palną do celów kolekcjonerskich, oraz osoby które takowa broń chcą posiadać. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ KLIKAJĄC NA LINK POWYŻEJ

STOWARZYSZENIE 9X19 W LEŻAJSKU

STOWARZYSZENIE KOLEKCJONERÓW BRONI PALNEJ I STRZELECTWA. ODWIEDŹ OFICJALNĄ STRONĘ KLIKAJĄC W LOGO POWYŻEJ.

STRZELNICE

WEJŚCIÓWKA TANIEJ O 50%

CHCESZ POSTRZELAĆ W MIELCU ? JAKO CZŁONEK NASZEGO STOWARZYSZENIA, WEJŚCIE NA STRZELNIECE KOSZTOWAĆ CIĘ BĘDZIE NIE 20, A 10ZŁ

WEJŚCIÓWKA TANIEJ O 33%

CHCESZ POSTRZELAĆ ? JESTEŚ Z OKOLIC LEŻAJSKA? JAKO CZŁONEK NASZEGO STOWARZYSZENIA, WEJŚCIE NA STRZELNIECE KOSZTOWAĆ CIĘ BĘDZIE NIE 30, A 20ZŁ

USŁUGI

SZKOLENIA STRZELECKIE 10 % TANIEJ!

10% ZNIŻKI NA KAŻDE SZKOLENIE STRZELECKIE ZORGANIZOWANE PRZEZ PISTOL RANGE. ODWIEDŹ STRONĘ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ KLIKAJĄC W LOGO.

Produkcja i renowacja konstrukcji stalowych, usługi ślusarskie i spawalnicze, piaskowanie i szkiełkowanie. Sprawdź gotowe realizacje klikając w logo.

FOTOGRAFIA ANNA SEWIOŁO

Chcesz zatrzymać ulotne i niezapomniane chwile na zdjęciach?
10% Zniżki na każdą sesje fotograficzną.  Zachęcam do śledzenia funpage 🙂

SKLEPY

10% NA CAŁY ASORTYMENT

SKLEP KTÓREGO CHYBA NIKOMU NIE TRZEBA PRZEDSTAWIAĆ. AKTUALNIE NAJLEPSZY DETALICZNY SKLEP AIRSOFTOWY W EUROPIE. ZNAJDZIEMY TAM WYPOSAŻENIE TAKTYCZNE, ODZIEŻ, TARCZE STRZELECKIE I WIELE INNYCH INTERESUJĄCYCH RZECZY.

SUPLEMENTY DIETY Z NAMI TANIEJ

JESTEŚ SPORTOWCEM I DBASZ O ODŻYWIANIE ? FITSTORE TO SKLEP KTÓRY OFERUJE SZEROKI ASORTYMENT SPRAWDZONYCH MAREK, GORĄCO POLECAMY.